dewalt_dstsx19z
DEWALT DSTSX19Z nieten 5.6-19 gegalvaniseerd 5m (5000 st.)
 13,49 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 22/05/2026
Productomschrijving
  • [DSTSX] Nieten 5.6-19 Gegalvaniseerd 5m
  • Lengte: 19 mm
  • Oppervlaktebehandeling: Verzinkt
  • Aantal per pak: 5000
  • Rugbreedte niet: 5,6 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013951582
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DSTSX19Z
Lengte
19 mm
Oppervlaktebehandeling
Verzinkt
Rugbreedte niet
5,6 mm
Kroonbreedte
5,6 mm
Inhoud doos
5000,0
Lengte
19,0 mm